kontakt

Rektor

Pia Mörk Ahlberg

Tel: 08-411 20 60
rektor@enskildagymnasiet.se  


Biträdande rektor -  högstadiet

Biträdande rektor -  gymnasiet

Ordförande

Expedition

Ann-Christin Eriksson
Marina Wennström

Tel: 08-411 20 60
info@enskildagymnasiet.se 

Sjukanmälan

Sjukanmälan lämnas via Schoolsoft:

Inloggning vårdnadshavare
Inloggning elev

Skolkurator

Skolsköterska

Karin Bergendal
Mån + ons 08.00-16.30
Fre 08.00-12.00

karin.bergendal@enskildagymnasiet.se  
Tel: 070-8460659 


Specialpedagog

Laila Henrikson
laila.henrikson@enskildagymnasiet.se
Tel: 08-54511160

Speciallärare

Annette Westin
annette.westin@enskildagymnasiet.se
Tel: 08-54511160



Studie- och yrkesvägledning

Anne Slotte
Tjänstgör vid skolan onsdagar 10-17.

anne.slotte@enskildagymnasiet.se 
Tel: 08 - 545 111 61



Matsal

Sebastien Fresnel, kökschef
Niklas Bergqvist, kock
Keziban Köyluoglu

Tel: 08-440 20 86

Hitta hit

Enskilda Gymnasiet
Tegnérlunden 5
111 61 Stockholm

Tel: 08-411 20 60

info@enskildagymnasiet.se 

Rektor

Pia Mörk Ahlberg

Tel: 08-411 20 60
rektor@enskildagymnasiet.se  


Ordförande

Expedition

Ann-Christin Eriksson
Marina Wennström

Tel: 08-411 20 60
info@enskildagymnasiet.se 


Sjukanmälan

Sjukanmälan lämnas via Schoolsoft:

Inloggning vårdnadshavare
Inloggning elev


Studie- och yrkesvägledning

Anne Slotte
Tjänstgör vid skolan onsdagar 10-17.

anne.slotte@enskildagymnasiet.se 
Tel: 08 - 545 111 61


Matsal

Sebastien Fresnel, kökschef
Niklas Bergqvist, kock
Keziban Köyluoglu

Tel: 08-440 20 86


Skolkurator

Victoria Hilmersson
victoria.hilmersson@enskildagymnasiet.se


Skolsköterska

Karin Bergendal
Mån + ons 08.00-16.30
Fre 08.00-12.00

karin.bergendal@enskildagymnasiet.se
Tel: 070-8460659 

Hitta hit

Enskilda Gymnasiet
Tegnérlunden 5
111 61 Stockholm

Tel: 08-411 20 60

info@enskildagymnasiet.se